LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Ëmbëlsia që rrezaton Nevina Shtylla, pozat e thjeshta dhe sensuale

29 Nëntor 2023, 17:27, Lifestyle CNA
FOTO/ Ëmbëlsia që rrezaton Nevina Shtylla, pozat e thjeshta dhe
Nevina Shtylla

Ish-miss Shqipëria 2010 dhe moderatorja, Nevina Shtylla ka ndarë në rrjetet sociale një serë fotosh nga udhëtimi në të cilin ndodhet.

Ajo që bie në sy është ëmbëlsia që rrezaton Nevina Shtylla.

“Të jetosh një jetë të mirë në Venecia”, shkruan Shtylla krahas fotove që ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

FOTO/ Ëmbëlsia që rrezaton Nevina Shtylla, pozat e thjeshta dhe

Ajo ka mijëra ndjekës në rrjetet sociale dhe fotot janë pëlqyer shumë./ CNA

Lajmet e fundit nga