LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Bisha” meksikane provokon me bikini/ Fotot e nxehta të yllit të televizionit

4 Dhjetor 2023, 08:55, Lifestyle CNA

“Bisha” meksikane provokon me bikini/ Fotot e nxehta të yllit

Yanet Garcia është një modele, një aktore dhe një yll televizioni shumë e suksesshme.

Bukuroshja meksikane, e cila është edhe një prezantuese moti dhe një moderatore e suksesshme ka një audiencë të gjerë që e ndjek.

Fillimisht ajo është bërë shumë e njohur falë bukurisë dhe formave të saj superbombastike.

Yanet Garcia publikon shpesh foto në rrjetet e saj sociale, të cilat janë mjaft të pëlqyera.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe së fundmi, ku na shfaqet tejet provokuese me bikini të zeza, teksa pozon e mbështetur në një mur.

Për më tepër shihni fotot në galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga