LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Urimi i veçantë i Eni Koçit për djalin e partnerit, tregon shumë për raportin mes tyre

1 Dhjetor 2023, 09:02, Lifestyle CNA
Urimi i veçantë i Eni Koçit për djalin e partnerit,
Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi

Çiljeta, Zaimina dhe së fundmi Eni Koçi kanë treguar se gëzojnë një marrëdhënie shumë të shëndetshme me fëmijët e partnerëve të tyre nga lidhje të mëparshme.

Madje ato nuk ngurrojnë të publikojnë edhe pamje të fëmijëve të partnerëve të tyre. 

Së fundmi, këngëtarja shqiptare Eni Koçi, e cila tashmë është edhe vetë nënë, ka publikuar një video në rrjetet sociale  me djalin e Genc Prelvukajt, Gjinin.

Në video ajo e ka uruar Gjinin për 18-vjetorin e lindjes.

“Gëzuar ditëlindjen për djalin me të mirë qe ka familja Prelvukaj”, ka shkruar këngëtarja krahas postimit në "Instastory"./CNA

Urimi i veçantë i Eni Koçit për djalin e partnerit,

Lajmet e fundit nga