LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çfarë i “nxehu” fansat e Kiara Titos?/ Moderatoren e “kryqëzojnë” në komente

30 Nëntor 2023, 09:41, Lifestyle CNA
Çfarë i “nxehu” fansat e Kiara Titos?/ Moderatoren e
Kiara Tito

Çdo veprim i çiftit Kiara e Luiz shihet me lupë nga fansat.

I fundit ka qenë ai i moderatores Kiara Tito, e cila ka vendosur të lyejë flokët, ndonëse është shtatzënë.

Duke u bazuar në besëtytni, kanë qenë të shumtë ata që i kanë shkruar se prerja dhe lyerja e flokëve në shtatzëni nuk është e lejuar, por moderatorja e ka marrë me sportivitet këtë kritikë.

Çfarë i “nxehu” fansat e Kiara Titos?/ Moderatoren e

Në një përgjigje në "story"-n e dikujt që i shkruante se nuk bën t'i presësh flokët nëse je shtatzënë, Tito shkruan se t'i presësh flokët është çështje zgjedhjeje dhe se nuk i beson aspak gojëdhënat.

"Po shoh shumë mesazhe të tilla. Kush e thotë këtë? Të presësh flokët në shtatzëni nuk është e ndaluar! Ti presësh ose jo është çështje zgjedhjeje. Nëse e keni fjalën për gojëdhëna, nuk besoj në gjëra të tilla dhe nuk jam supersticioze. Faleminderit.” – shkruan Kiara Tito.

Çfarë i “nxehu” fansat e Kiara Titos?/ Moderatoren e

Çfarë i “nxehu” fansat e Kiara Titos?/ Moderatoren e

Pak ditë më parë çifti kanë konfirmuar se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, ku edhe kanë zbuluar se bebi do të jetë një vajzë. Prej kohësh në media qarkullonin lajme për shtatzëninë e moderatores, por ajo dhe Luizi kishin vendosur të heshtnin deri në zbulimin e gjinisë./CNA

 

Lajmet e fundit nga