LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Blogerja dhe aktorja shqiptare me trupin më perfekt/ Format e saj do t’ju lënë pa fjalë

30 Nëntor 2023, 09:41, Lifestyle CNA
FOTOT-Blogerja dhe aktorja shqiptare me trupin më perfekt/ Format e saj do
Sara Kolami

Sara Kolami është një nga blogeret dhe aktoret shqiptare më të njohura dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Përveçse blogere, ajo është edhe një modele për veshjet intime dhe bikinit, pasi në llogarinë e saj në "Instagram" mund të shohim dhjetëra foto ku ajo reklamon veshje të tilla.

Sara ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me format e saj perfekte.

Ajo është bërë mjaft e njohur dhe pas pjesëmarrjes së saj në klipin e reperit Noizy dhe Ylli Limanit, "Alkool", një nga hitet verore të 2022-shit.

Për më tepër shihnmi galerinë e mëposhtme me fotot seksi të blogeres dhe aktores./ CNA

Lajmet e fundit nga