LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Virale- Tri konkurrentet e "Big Brother VIP Kosova", “binjake” me tre nga emrat më të komentuar të "showbiz"-it

30 Nëntor 2023, 10:39, Lifestyle CNA

Virale- Tri konkurrentet e "Big Brother VIP Kosova",

Tri konkurrentet e "Big Brother VIP Kosova", Edona James, Santiana dhe Iliriana kanë një ngjashmëri "të frikshme" me tri nga personazhet më të komentuara të "showbiz"-it, konkretisht me moderatoren Luana Vjollca, reperen Tayna dhe Loredana Zefin.

Edona James-in e kanë krahasuar me moderatoren Luana Vjollca, Santianën me reperen Tayna dhe Ilirjanën me reperen Loredana Zefi.

Kjo ngjashmëri është vënë re edhe nga ndjekësit e shumtë në "TikTok", të cilët shfaqen të befasuar nga ngjashmëria mes tyre dhe kanë bërë me dhjetëra video ku tregojnë tiperat e ngjashme me vajzat VIP të "showbiz"-it./ CNA

 

Virale- Tri konkurrentet e "Big Brother VIP Kosova",

 

Lajmet e fundit nga