LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Julia Roberts ndan foton e rrallë të binjakëve të saj, dedikimi që s'duhet humbur

30 Nëntor 2023, 10:32, Lifestyle CNA
Julia Roberts ndan foton e rrallë të binjakëve të saj,
Julia Roberts

Koha fluturon edhe për Julia Roberts. Të martën, aktorja postoi një foto të binjakëve të saj, Hazel dhe Phinnaeus, në rrjetet sociale për ditëlindjen e tyre të 19-të. Fotoja e publikuar është shkrepur shumë vite më parë, ku fëmijët e saj ishin të vegjël. 

"Nuk ka fjalë për gëzimin, argëtimin, zhurmën e egër që gjatë jetës kemi kaluar së bashku", u shpreh aktorja e njohur. 

Aktorja Roberts i ka mbajtur fëmijët e saj kryesisht larg vëmendjes së mediave gjatë viteve. 

Vitin e kaluar ajo foli për "CBS Sunday Morning" dhe tha se aktrimi ishte "një ëndërr e bërë realitet". 

“Jeta që kam ndërtuar me burrin tim. Jetën që kemi ndërtuar me fëmijët tanë. Dhe kjo është gjëja më e mirë. Çështja është të kthehemi në shtëpi në fund të ditës triumfues për ta", u shpreh ajo./CNA

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts)

Lajmet e fundit nga