LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Më e nxehtë se kurrë"/ Sharon Stone, e papërmbajtshme: Shumë njerëz duan të kryejnë marrëdhënie seksuale me mua

30 Nëntor 2023, 11:26, Lifestyle CNA
"Më e nxehtë se kurrë"/ Sharon Stone, e
Sharon Stone

Edhe pse është 65 vjeçe, Sharon Stone ka zbuluar se shumë meshkuj dëshirojnë të kryejnë marrëdhënie seksuale me të. Në një rrëfim të fundit mediatik, ajo rrëfeu se tani ndihet më e nxehtë se kurrë.

"Unë mendoj se jam më e nxehtë tani, më shumë se kurrë. Njerëzit mendojnë se askush nuk të shikon më. E vërteta e çështjes është se unë kam po aq njerëz që duan të flenë me mua tani sa kam bërë ndonjëherë", u shpreh ajo teksa tha se u shfaq në podcast-in "Ladygang".

Ajo ka theksuar se asnjëherë nuk do të takohet me askënd që është nën moshën 45 vjeç, shkruan "The New York Post". 

Stone ka qenë e martuar me shkrimtarin Michael Greenburg nga viti 1984 deri në 1987 dhe me gazetarin Phil Bronstein nga 1998 deri në 2004./CNA

 

 

Lajmet e fundit nga