LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Burg e puthje/ Shqipja dhe Bledi Mane nuk lënë gjë pa i thënë njëri-tjetrit

1 Tetor 2023, 19:35, Lifestyle CNA

Burg e puthje/ Shqipja dhe Bledi Mane nuk lënë gjë pa i

Debate mes  Shqipe Hysenajt dhe  Bledi Mane ka agravuar në emisionin “E Diell”.

Shqipja I ka thënë Bledit se nuk ka qenë I njohur si gazetar përpara se ai të debatonte me Shqipen. Madej ajo e ka akuzuar këtë të fundit se nuk di të shkruajë as një artikull.

Mande I është kundërpërgjigjur me të njëjtën gjuhë duke i kërkuar “ rri tek tek 9-vjeçarja, mos shko në gjimnaz se do rëndohesh psikologjikisht”.

Ata nuk kanë lënë pa I përmendur njëri tjetrit dhe burgun e puthjet.

Më poshtë gjeni nëj pjesë nga debate i tyre:

Shqipja: Shyqyr u kujtua dhe Bledi për klikime e famë sepse kishte marrë fund, nuk e njihte njeri is gazetar deri sa erdha unë në ‘E Diell’.

Bledi Mane: Unë jam gazetar publicist edhe truri jot përveedhe truri jot përveç menusë së restoranteve nuk lexon dot as libra, as artikuj.

Shqipja: Ti nuk di të shlruash një artikull more, e ke mbajtur veten gjithmonë për gazetar.

Bledi Mane: Ti di vetëm të bësh debat publicistike, rri aty tek 9-vjeçarja, mos shko në gjimnaz se do rëndohesh psikologjikisht.

Shqipja: O Bledi ty biblioteka të ka futyr në burg, ke qenë 3 herë nga 5 vite, 15 vite në burg. Unë nuk do lexoj libra si ty dhe libra pa interes dhe të përfundoj në burg. Nuk është puna e sheh librin, por si e sheh jetën.

Bledi Mane: Puthu nga një mashkull goce pastaj hajde debato me mua./ CNA

Lajmet e fundit nga