LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Si kurrë më parë/ Kim Kardashian i lë të gjithë "gojëhapur"/ Ja si shfaqet në kopertinën e revistës së famshme

1 Tetor 2023, 08:49, Lifestyle CNA
Si kurrë më parë/ Kim Kardashian i lë të gjithë
Kim Kardashian

Imazhi që na vjen në mendje kur përmendim emrin e Kim Kardashian, është ai i vajzës më seksi në botën e "showbizz"-it, me flokët e saj të gjatë të zinj, apo format e saj të cilat janë të adhurueshme nga shumë vajza dhe gra që përpiqen ta imitojnë atë.

Por së fundi ajo i ka befasuar të gjithë me imazhin e saj në 10-vjetorin e revistës "CR Fashion Book".

E fotografuar nga fotografja amerikane dhe e preferuara e modës, Nadia Lee Cohen, Kardashian (e cila ishte ylli i parë i kopertinës së botimit në 2013) pothuajse nuk njihet në këtë set.

Si kurrë më parë/ Kim Kardashian i lë të gjithë

Me flokët e shkurtër, me veshjen, vetullat e holla, Kim i ka lënë të gjithë pa fjalë.

Modeli i flokëve është në fakt një parukë, një ide e stilistit Matt Benns, konfirmoi publicisti i tij për "CNN".

Si kurrë më parë/ Kim Kardashian i lë të gjithë

Kjo pamje është shumë larg stilit tipik të yllit të "showbizz"-it, kjo është ndoshta arsyeja pse hashtagu "Kim Kardashian" është një trend në “X”, ku fotot janë parë mbi 22 milionë herë. 

Si kurrë më parë/ Kim Kardashian i lë të gjithë

Krahasime të shumta ka pasur në rrjetet sociale për pamjen e saj ku shumë e kanë personalizuar me personazhin e filmave horror "Chucky"./ CNA

Lajmet e fundit nga