LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Karamuço: Po qarkullojnë video erotike të vajzave të showbizit, njëra prej tyre shumë e njohur

30 Shtator 2023, 14:55, Lifestyle CNA
Karamuço: Po qarkullojnë video erotike të vajzave të
Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço

Videot gjysmë erotike të dy vajzave të medias rozë janë duke qarkulluar në rrjet.

Këtë fakt e zbuloi eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço, i cili tha se njëra prej vajzave është shumë e njohur.

Ai deklaroi në një intervistë televizive se videot intime janë gjetur në telefonin e një personi me precedentë penalë që kërkohet nga policia.

“Po qarkullon video gjysmë erotike, dy personazhe të showbizit, njëra ka dalë aty që do të thotë është filmuar nga ai.

Ne presim hetime nga ky celular dhe na del kjo video. Janë dy vajza nga showbizi, por njëra njihet shumë. Poseduesi i këtij celulari është një person ende në kërkim nga drejtësia shqiptare”, theksoi ai./ CNA

Lajmet e fundit nga