LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Dua të bëhem baba”/ I dashuri i Kim Kardashian flet hapur

13 Korrik 2022, 11:13, Kuriozitete CNA

 

“Dua të bëhem baba”/ I dashuri i Kim Kardashian flet hapur
Kim Kardashian dhe Pete Davidson

 

Komediani Pete Davidson, i cili është në një romancë me Kim Kardashian, shprehu dëshirën e tij për t’u bërë baba.

I ftuar në emisionin e famshëm të moderatorit, Kevin Hart, ai u shpreh se është një njeri familjar dhe ëndrra e tij më e madhe është të bëhet baba.

E dashura e tij, Kim Kardashian, ka katër fëmijë nga martesa me reperin Kanye West. Nuk dihet akoma nëse ajo mendon të ketë fëmijë me Pete, por kujtojmë se 44-vjeçarja Kim Kardashian ka ngrirë vezoret nëse në të ardhmen do të dëshironte fëmijë përsëri.

Kim Kardashian i dha fund martesës së saj 8-vjeçare me reperin Kanye West në mars të këtij viti, ndërsa çështja e kujdestarisë së fëmijevë dhe ndarja e pasurisë nuk kanë marrë një zgjidhje përfundimtare./ CNA.al

“Dua të bëhem baba”/ I dashuri i Kim Kardashian flet hapur
Kim Kardashian dhe Pete Davidson
“Dua të bëhem baba”/ I dashuri i Kim Kardashian flet hapur
Kim Kardashian dhe Kanye West
“Dua të bëhem baba”/ I dashuri i Kim Kardashian flet hapur
Kim Kardashian, Kanye West dhe fëmijët

Lajmet e fundit nga