LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shpërthim me tritol në Tiranë

25 Maj 2023, 22:11, Kronika CNA
Shpërthim me tritol në Tiranë
Foto ilustruese

Një shpërthim me tritol ka ndodhur pak më parë në zonën e Freskut në Tiranë.

Sipas informacioneve të para, mësohet se shpërthimi i është vendosur një biznesi.

Fatmirësisht nuk raportohet për persona të plagosur, por vetëm për dëme materiale.

Ende nuk bëhen me dije shkaqet dhe rrethanat e plota të kësaj ngjarje, ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e saj.

Pritet që blutë të hedhin më shumë dritë mbi tritolin e vendosur./ CNA.al

Lajmet e fundit nga