Përfshihet nga flakët një banesë në Tiranë/ Dyshimet e para

20 Qershor 2022, 21:50, Kronika CNA
Përfshihet nga flakët një banesë në Tiranë/
Foto ilustruese

Një banesë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Tiranë në rrugën “Hamdi Sina".

Mësohet se flakët kanë rënë në katin e katërt të banesës në rrethana ende të paqarta.

NJOFTIMI I POLICISË

Më datë 20.06.2022, në rrugën “Hamdi Sina”, ka rënë zjarr në katin e katërt të një banese dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Lajmet e fundit nga