LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pak pas atentatit/ Ndërron jetë njëri prej të plagosurve

22 Korrik 2022, 22:17, Kronika CNA
Pak pas atentatit/ Ndërron jetë njëri prej të plagosurve
Spitali i Traumës

Pak minuta pas atentatit të rëndë në Milot, ka ndërruar jetë njëri prej të plagosurve.

Bëhet fjalë për Klisman Preçin. Ai ka humbur jetën gjatë rrugës për në spitalin e Traumës.

Raportohet se i riu ka marrë plagë në këmbë dhe në kraharor.

Nga ky atentat ka mbetur i plagosur edhe biznesmeni Ylli Brahimi, i cili është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe po merr mjekimin tek Trauma.

Ndërkaq, policia ka rrethuar zonën ku u regjistruan të shtënat dhe është vënë në ndjekje të autorëve./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga