LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Video/ Merr flakë në ecje automjeti në autostradën Tiranë-Durrës

4 Qershor 2023, 12:55, Kronika CNA

Foto-Video/ Merr flakë në ecje automjeti në autostradën

Me datë 04.06.2023, në autostradën Tiranë-Durrës, ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur automjeti me drejtuese shtetasen A. D., dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Nga veprimet paraprake dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Lajmet e fundit nga