E fundit!

x

E rëndë në Tiranë/ Gjenden të pajetë në banesë dy të moshuar

20 Qershor 2022, 22:52, Kronika CNA
E rëndë në Tiranë/ Gjenden të pajetë në
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është raportuar mbrëmjen e kësaj të hëne në Tiranë.

Mësohet se dy të moshuar janë gjendur të pajetë në banesë nga nipi i tyre.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 20.06.2022, në vendin e quajtur "Nënstacioni I Selitës", është marrë njoftim se shtetasi M. M., ka gjetur në banesë  pa shenja jete shtetasin S. M., 80 vjeç, dhe A. M., 80 vjeç (gjyshërit).

Shtetasi S. M. dyshohet se është vetëvarur ndërsa shtetasja A. M., është gjetur pa ndjenja.

Stafi i ambulancës ka konfirmuar se kanë ndërruar jetë të dy.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Lajmet e fundit nga