LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ngrijnë” monedhat e huaja/ Kursi valutor, 22 janar 2023

22 Janar 2023, 08:17, Ekonomi CNA
“Ngrijnë” monedhat e huaja/ Kursi valutor, 22 janar 2023
Foto ilustruese

Sot, me 22 janar 2023, nuk ka lëvizje te monedhat e huaja.

Dollari amerikan blihet me 106.8 lekë dhe shitet me 107.8 lekë.

Euro blihet me 116 lekë dhe shitet 116.6 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 131.7 lekë dhe shitet me 132.7 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 115.4 lekë, ndërsa në shitje me 116.4 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 79.6 lekë dhe në shitje me 82 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

“Ngrijnë” monedhat e huaja/ Kursi valutor, 22 janar 2023

Lajmet e fundit nga