LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro nuk lëviz nga kuotat e 116 Lekëve/ Kursi i këmbimit, 21 janar 2023

21 Janar 2023, 08:12, Ekonomi CNA

Euro nuk lëviz nga kuotat e 116 Lekëve/ Kursi i këmbimit, 21

Euro nuk ka luhatje në tregun valutor. Gjithë javës është këmbyer me 116 Lekë. Dollari amerikan është luhatur mes vlerave 106 dhe 107 Lekë.

Sot, më 21 janar 2023, dollari amerikan blihet me 106.8 lekë dhe shitet me 107.8 lekë.

Euro blihet me 116 lekë dhe shitet 116.6 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 131.7 lekë dhe shitet me 132.7 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 115.4 lekë, ndërsa në shitje me 116.4 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 79.6 lekë dhe në shitje me 82 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

Euro nuk lëviz nga kuotat e 116 Lekëve/ Kursi i këmbimit, 21

Lajmet e fundit nga