LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tension te Kryeministria/ Protestuesit çajnë kordonin e policisë

12 Nëntor 2022, 18:54, Aktualitet CNA

Tension te Kryeministria/ Protestuesit çajnë kordonin e

Protestuesit kanë çarë kordonin e policisë për të vendosur qirinj në shkallët e Kryeministrisë. Ata kanë hedhur bojë të kuqe në muret e Kryeminitrisë dhe kanë goditur dyert.

Ky tension ka ndodhur pas fjalës së kreut të PD-së, Sali Berisha, ku u kërkua të ndizeshin qirinj në shkallët e Kryeministrisë, në nder të Ardit Gjoklajt,  Klodian Rashës dhe Lear Kurtit./ CNA.al

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga