LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Bota na sheh si njerëzit e gomoneve”/ Berisha: Rama ka grabitur votën

12 Nëntor 2022, 18:29, Aktualitet CNA

“Bota na sheh si njerëzit e gomoneve”/ Berisha: Rama ka

Kreu i PD-së, Sali Berisha, ka deklaruar se sot bota i sheh shqiptarët si njerëzit e gomoneve.

Sipas Berishës, kjo për shkak se Edi Rama ka grabitur votën.

Miqtë e mi ne mblidhemi sot këtu në një kohë kur bota na sheh si njerëzit e gomoneve.

Ndaj dhe le të ndalemi për një moment pse ne sot pas 31 vjet rrugë në liri përsëri u bëmë njerëzit e gomoneve. Mos vallë e ka Shqipëria? Jo kurrën e kurrës. Nuk ka vend më të bekuar se kjo tokë. Shqiptarët sot janë popujt e gomoneve sepse dikush Edi Rama ju ka grabitur votën, ju ka plackitur votën”, tha Berisha./ CNA.al

Lajmet e fundit nga