LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ramën e merr malli për Bashën/ “Flinte shumë”

1 Maj 2023, 11:41, Aktualitet CNA
Ramën e merr malli për Bashën/ “Flinte shumë”
Lulzim Basha

Kryeministri Edi Rama, gjatë takimit në Belsh, ka sulmuar kandidatin e koalicionit “Bashkë Fitojmë”, Luçiano Boçin, duke kujtuar kujtuar edhe ish kreun e PD-së, Lulzim Bashën.

Teksa e krahason, Rama shprehet se kandidati i heq “mallin” për Bashën, vetëm me një ndryshim se, Luli flinte shumë dhe gënjente pak, kurse ky i fundit fle pak dhe gënjen shumë.

Unë nuk merrem me kundërshtarët e vendosur si kukulla. E kam fjalën për Luluç Boçin.

Mu më pëlqen se më heq mallin e Lulit. Ai flinte me shumë dhe gënjente më pak”, tha Rama./ CNA.al

Lajmet e fundit nga