LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pa censurë/ CNA HD, zëri i shqiptarëve për të pathënat dhe investigimet

9 Qershor 2023, 15:27, Aktualitet CNA

Pa censurë/ CNA HD, zëri i shqiptarëve për të

CNA HD i është bashkuar tregut mediatik shqiptar që prej janarit të vitit 2023, me një filozofi të re, për t'i shpëtuar "grisë televizive".

Ne jemi një dritare e re mediatike, e cila po shërben si një “studio e madhe” lajmesh për të gjitha territoret shqipfolëse.

Nën sloganin “Pa censurë”, CNA HD po sjell në treg një zë tejet të nevojshëm, ku nuk mungojnë të vërtetat, lajmet ekskluzive apo të pathënat.

Ne vijmë te ju me investigime, editoriale dhe analiza. Na ndiqni për raportim pa filtra dhe pa interesa. CNA HD është aty ku ndodh lajmi, me profesionalizëm dhe dinamikë.

Në këtë dritare mediatike pasqyrohet puna e një ekipi profesionistësh, që janë në kërkim të lajmit dhe të vërtetës. Zëri i qytetarëve zë një vend me rëndësi në ekranin e CNA-së, ku mendimet, qëndimet dhe denoncimet e tyre transmetohen çdo ditë.

Te CNA HD nuk mungojnë as blogjet, reportazhet dhe editorialet.

Pa censurë/ CNA HD, zëri i shqiptarëve për të

Për t’u bërë pjesë e kësaj risie në tregun mediatik vendas, CNA.al dhe CNA HD, ju ftojnë të bëheni pjesë e skuadrës informative më energjike dhe të vërtetë në media.

Na gjeni në çdo plaformë televizive, kabllore dhe online.

Ndërkohë, mund të na ndiqni për gjithçka që ndodh në kohë në vend, rajon dhe botë në faqen City News Albania: https://www.cna.al/

Për të rejat më të fundit, për të pathënat dhe dritëhijet: bashkohuni në kanalin tonë në YouTube dhe mund të na ndiqni kudo në botë, regjistrohu këtu: : https://www.youtube.com/@citynewsalbania 

Jemi kudo në platformat sociale:

Instagram: https://www.instagram.com/cna.lajme/

Facebook: https://www.facebook.com/citynewsalbania

Tik Tok: https://www.tiktok.com/@citynews.al?lang=en

Twitter: https://twitter.com/citynewsalbania

Lajmet e fundit nga