LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Monika Kryemadhi feston ditëlindjen/ Urimi i veçantë i Metës: Për mua do të mbetet gjimnazistja ëndërrimtare

9 Prill 2023, 10:24, Aktualitet CNA
Monika Kryemadhi feston ditëlindjen/ Urimi i veçantë i
Foto ilustruese

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka uruar bashkëshorten e tij Monika Kryemadhin për ditëlindje. 

Meta ka publikuar një foto ku shfaqet krah Kryemadhit dhe krahas shkruan: Ajo për mua do të mbetet gjithmonë gjimnazistja ëndërrimtare.

“Edhe 100 Pranvera të reja për Monën! Ajo për mua do të mbetet gjithmonë gjimnazistja ëndërrimtare!”, shkruan Meta./ CNA.al

Monika Kryemadhi feston ditëlindjen/ Urimi i veçantë i

Lajmet e fundit nga