LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Gëzuar Pashkët”/ Ambasada amerikane: Urojmë një festë të gëzueshme, të mbushur me shpresë

9 Prill 2023, 10:06, Aktualitet CNA
“Gëzuar Pashkët”/ Ambasada amerikane: Urojmë një
Ambasada amerikane në Shqipëri

Ambasada amerikane ka uruar besimtarët katolikë për Pashkën. Përmes një statusi në rrjetet sociale, ambasada amerikane uron një festë të gëzueshme dhe të qetë, të mbushur me shpresë dhe ripërtëritje.

“Gëzuar Pashkët nga Ambasada e SHBA në Tiranë! Ju urojmë juve dhe të dashurve tuaj një festë të gëzueshme dhe të qetë të mbushur me shpresë dhe ripërtëritje”, uron ambasada amerikane./ CNA.al

Lajmet e fundit nga