LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

GJKKO shpall të pafajshme anëtaren e KPK-së, Etleda Çiftja

16 Shtator 2022, 13:47, Aktualitet CNA

GJKKO shpall të pafajshme anëtaren e KPK-së, Etleda Çiftja

Anëtarja e KPK-së, Etleda Çiftja, shpallet e pafajshme. SPAK-u kërkoi 1 vit burg për falsifikim dhe fshehje pasurie.

Sipas GJKKO-së, anëtarja e KPK-së nuk ka asnjë vepër penale dhe për t'u marrë vendimi i pafajësisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga