Foto-Lajm/ Fëmijë të ulur në shkallët e kryeministrisë

4 Gusht 2022, 20:39, Aktualitet CNA

Foto-Lajm/ Fëmijë të ulur në shkallët e

Në protestën e qytetarëve, për ngjarjen e Himarës, ku humbi jetën një vajzë e vogël vetëm 7 vjeçe, të shumtë kanë qenë fëmijët, bashkëmoshatarë të së ndjerës që janë parë në shesh.

Ata kanë mbajtur pankarta në duar.

Janë ulur para kryeministrisë dhe kanë ndezur qirinj, për Jonadën e vogël./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga