LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tensionohet situata te Ministria e Brendshme/ Protestuesit thyejnë kordonin e policisë

4 Gusht 2022, 19:33, Aktualitet CNA
Tensionohet situata te Ministria e Brendshme/ Protestuesit thyejnë kordonin
Foto nga vendngjarja

Është tensionuar situata para Ministrisë së Brendshme ku qindra qytetarë janë mbledhur për të protestuar për vrasjen e të voglës Jonada.

Protestuesit janë përplasur me policinë, duke kërkuar në kor rrëzimin e qeverisë, dorëheqjen e kryeministrit Rama dhe të ministrit Çuçi./CNA.al

Lajmet e fundit nga