LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gruaja e dytë e Çuçit dhe e treta e Ramës tregon xhelozitë e Angelakis

4 Gusht 2022, 17:23, Aktualitet CNA

Gruaja e dytë e Çuçit dhe e treta e Ramës tregon

Evi Angelakis-Kokalari ka xhelozi të fshehura.

Xhelozitë janë bërë publike nga Delina Fiço, gruaja e dytë e Ministrit të Brendshëm, Bledi Çuçi, dhe ish-gruaja e tretë e kryeministrit Edi Rama.

Një status në rrjete sociale i publikuar më herët nga Kokalari, ka nxjerrë në dritë të pathënat e të ashuquajturës aktiviste me dy mbiemra.

Delina Fico shkruan se Kokalari e ka obsesion dhe se është xheloze për dhomën e saj të gjumit.

“O ti kompetente e keqkuptuar që s’di të bësh asgjë në jetë veç të dalësh në mexhlis mediatik për të thënë ose budallallëqe ose gënjeshtra a do të heqësh dorë nga obsesioni që ke për mua?

Ta kam thënë edhe njëherë tjetër: Nuk ta kthej dot dashurinë xheloze që ke për mua duke përfshirë edhe për dhomën time të gjumit. Dhe kush mendon se je, zoti, apo Enver Hoxha q ëtë më tregosh mua apo kujtdo tjetër se çfarë të them e çfarë jo”, shkruan Fico.

Gruaja e dytë e Çuçit dhe e treta e Ramës tregon

Po për kë është xhelozia, që ka lidhje me dhomën e gjumit? Për cilin nga burrat e ka obsesion dhe e xhelozon Kokalari, Ficon?

Gruaja e dytë e Çuçit dhe e treta e Ramës tregon

Burrat, këta që dihen publikisht që janë edhe me foto, me të cilët ka pasur dhe ka marrëdhënie Delina Fiço, janë Edi Rama dhe Bledi Çuçi.

Këta nuk janë të zbuluar nga ne, por me të parin, me Ramën që sot është kryeministër, bëri xhiron e mediave me foto nudo në një plazh.

Gruaja e dytë e Çuçit dhe e treta e Ramës tregon

Ndërsa me të dytin, me Çuçin, që Rama e bëri Ministër të Brendshëm e ka aktualisht dhe prezantohet si bashkëshortja e tij legjitime.

Gruaja e dytë e Çuçit dhe e treta e Ramës tregon

Nëse i referohemi komentit të Fiços, pyetja shtrohet se cili nga këta të dy, Rama apo Çuçi i ka mbetur merak Kokalarit?

Cili nga të dy është xhelozia e dhomës së gjumit apo cili nga të dy është dashuria platonike e Evit me dy mbiemra?/CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga