LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Dhurata e pazakontë që i bënë Ramës në Kosovë

20 Qershor 2022, 18:17, Aktualitet CNA
Foto/ Dhurata e pazakontë që i bënë Ramës në
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ndodhet prej ditës së djeshme në Kosovë, ku pati një mbledhje të përbashkët të qeverisë së drejtuar prej tij dhe asaj të drejtuar nga Albin Kurti.

Ndërkohë që dje Rama gjeti kohë që të vizitonte edhe disa prej sipërmarrjeve, ku kryeministrit iu bë një dhuratë e pazakontë.

Ai mori me vete një dyshek të personalizuar me firmën e tij dhe dy flamujt, atë të Kosovës dhe të Shqipërisë, të stampuar në njërin krah të dyshekut./E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga