LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ministrat me autobus, drejt Kosovës/ Ironia therëse e gazetarit: Do të flenë në një dhomë

20 Qershor 2022, 10:42, Aktualitet CNA

Ministrat me autobus, drejt Kosovës/ Ironia therëse e gazetarit: Do

Analisti dhe gazetari Ylli Dylgjeri, nuk ka kursyer ironitë, pas fotos ku ministrat e Ramës u shfaqën të gjithë në një autobus duke udhëtuar drejt Kosovës, ku pritet të zhvillohet mbledhja e tetë e përbashkët qeveritare.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, analisti ironizon duke shkruar se jo vetëm do të udhëtojnë në një furgon, por do të flenë dhe në një dhomë për të kursyer paratë e popullit.

Rama në timon!

Jo vetëm të gjithë Ministrat udhëtojnë në një furgon,

por thonë se po flenë të gjithë edhe në një dhomë

...për të kursyer paranë tonë.

Edi Rama është në timon”, shkruan Dylgjeri./ CNA.al

Lajmet e fundit nga