LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bardhi, dhëmbë për dhëmbë Bashës: Nuk do të mbyllem në asnjë bunker, këtu jam

5 Shtator 2023, 14:20, Aktualitet CNA

Bardhi, dhëmbë për dhëmbë Bashës: Nuk do të

Gazment Bardhi i është përgjigjur dhëmbë për dhëmbë Lulzim Bashës pas daljes nga mbledhja e organizuar me 43 deputetë të opozitës.

Basha tha më herët se ata që nuk reflektojnë, udha e mbarë u qoftë në bunkerin antiamerikan.

Ndërkohë Bardhi u shpreh “Nuk do të iki jashtë vendit, nuk do të mbyllem në asnjë bunker. Do të më keni në çdo minutë në dispozicion”.

Megjithatë, as kësaj here nuk mungoi një ftesë për bashkim dhe kthim te misioni opozitar dhe për Bashën.

“Ftesa ime për zotin Basha dhe për këdo tjetër është që duhet t'i kthehet misionit opozitar. Cilido të reflektojë për momentin në të cilin ndodhet Shqipëria.”, tha Bardhi.  

Sipas tij opozita nga sot ka një agjendë të unifikuar kundër qeverisjes së Ramës./ CNA

 

 

Lajmet e fundit nga