LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mbledhja e përbashkët e deputetëve të PD-së/ Bardhi u kërkon demokratëve unifikim

5 Shtator 2023, 12:21, Aktualitet CNA

Mbledhja e përbashkët e deputetëve të PD-së/ Bardhi u

40 deputetë të Partisë Demokratike i janë përgjigjur pozitivisht ftesës së Gazment Bardhit dhe kanë marrë pjesë në mbledhjen e thirrur prej tij.

Bardhi u kërkoi demokratëve të jenë të bashkuar dhe të kenë një agjendë të përbashkët.

“Takimi i parë i këtij formati pas zgjedhjeve, sot duhet të flasim për çështje që na bëjnë bashkë në interes të qytetarëve. Ndasitë për qëndrime për çështje të ndryshme brenda PD-së, nuk duhet të na çfokusojnë ndaj përgjegjësisë që kemi ndaj qytetarëve. Të unifikojmë një qëndrim të aksionit qeveritar, të kemi një agjendë të përbashkët”, tha Bardhi

Mbledhja e përbashkët e deputetëve të PD-së/ Bardhi u

Deputetët që do të marrin pjesë në takim janë:

1. Gazment Bardhi

2. Ervin Salianji

3. Ferdinand Xhaferraj

4. Agron Gjekmarkaj

5. Sali Berisha

6. Flamur Noka

7. Edi Paloka

8. Albana Vokshi

9. Luan Baci

10. Oerd Bylykbashi

11. Tomorr Alizoti

12. Tritan Shehu

13. Edmond Sapho

14. Elda Hoti

15. Asllan Dogjani

16. Sorina Koti

17. Lindita Metaliaj

18. Greta Bardeli

19. Kasem Mahmutaj

20. Ina Zhupa

21. Kastriot Piroli

22. Isuf Celaj

23. Ludovik Hasani

24. Bujar Leskaj

25. Saimir Korreshi

26. Dhurata Cupi

27. Jorida Tabaku

28. Xhelal Mziu

29. Dashnor Sula

30. Lefter Geshtenja

31. Qani Xhafa

32. Zheni Gjergji

33. Bledion Nallbati

34. Flamur Hoxha

35. Helidon Bushati

36. Dashamir Shehi

37. Fatmir Mediu

38. Agron Duka

39. Vangjel Dule

40. Ramdan Likaj./ CNA

Lajmet e fundit nga