LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në Tiranë/ Raportohet për të plagosur

9 Nëntor 2023, 19:46, Aktualitet CNA

Aksident në Tiranë/ Raportohet për të plagosur

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjtje në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në Unazë të Madhe në drejtim të Kopshtit Zoologjik.

Raportohet se si pasojë e aksidentit ka pasur dhe të plagosur.

Burime për CNA bëjnë me dije se ambulance ka arritur shpejt në vendin e ngjarjes.

Për shkak të aksidentit ka pasur një trafik të rënduar në këtë zonë.

Pritet hetimi i policisë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./ CNA

Lajmet e fundit nga