LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kamion ngec në kthesat e Llogarasë/ Bllokohet rruga, rëndohet trafiku

9 Nëntor 2023, 19:10, Aktualitet CNA

Kamion ngec në kthesat e Llogarasë/ Bllokohet rruga, rëndohet

Një kamion i tonazhit të rëndë, ka mbetur në kthesat e Llogarasë.

Shkak i ngecjes së tij pretendohet se është bërë manovrimi i gabuar i shoferit.

Kjo gjë ka shkaktuar bllokimin e rrugës dhe krijimin e një trafiku të rënduar në aksin Orikum-Himarë./ CNA

Lajmet e fundit nga