LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Piu fostoksinë/ Humb jetën 18-vjeçarja në Shkodër

9 Nëntor 2023, 18:14, Aktualitet CNA
Piu fostoksinë/ Humb jetën 18-vjeçarja në Shkodër
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të enjtje në Shkodër.

Në mesditë shtetasja E. R., 18 vjeçe, banuese në Koplik, dyshohet se ka pirë fostoksinë.

Ajo u dërgua menjëherë në spital për ndihmë mjeksore, por rreth orës 17:00, ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor  të kësaj ngjarjeje./ CNA

Lajmet e fundit nga