LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në Tiranë/ I riu përplas me makinë kalimtaren

7 Shkurt 2023, 16:43, Aktualitet CNA

Aksident në Tiranë/ I riu përplas me makinë kalimtaren

Një aksident i rëndë ka ndodhur në kryeqytet. Policia njofton se M.A, 23-vjeç ka aksidentuar një shtetase e cila është ende e paidentifikuar.

E plagosura është dërguar menjëherë në spital e cila tashmë ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

"Më datë 07.02.2023, në orën 16:00, në bulevardin Zhan D'Ark, shtetasi M. A., 23 vjeç, duke drejtuar automjetin ka aksidentuar një shtetase, ende të paidentifikuar, e cila si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit", shkruhet në njoftimin e policisë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga