LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ish-zyrtarja e kryeministrisë, del sot para togave të zeza/ Alda Klosi do të njihet me masën e sigurisë

7 Shkurt 2023, 08:52, Aktualitet CNA

Ish-zyrtarja e kryeministrisë, del sot para togave të zeza/ Alda Klosi

Alda Klosi, ish-zyrtarja e Kryeministrisë,do të dalë sot para Gjykatës së Tiranës, për t’u njohur me masën e sigurisë.

Që pas arrestimit, Klosi ndodhet në spital, pas problemeve shëndetësore që ka shfaqur.

Për këtë arsye mësohet se masa e sigurisë do të jepet brenda ambjenteve të spitalit.

Alda Klosi akuzohet për pastrim parash, fshehje pasurie dhe për deklarim të rremë para oficerëve./CNA.al

Lajmet e fundit nga