LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në hyrje të Korçës, makina përplaset me bordurën

14 Gusht 2023, 19:00, Aktualitet CNA

Aksident në hyrje të Korçës, makina përplaset me

Një aksident automobilistik ka ndodhur në hyrje të Korçës.
 
Makina është përplasur me bordurën.
 
Aktualisht nuk dihen shkaqet e aksidentit, por mendohet se drejtuesi i mjetit mund të ketë humbur kontrollin.
 
Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./ CNA

Lajmet e fundit nga