LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ishte shpallur e humbur/ Gjendet e pajetë në një kanal 82-vjeçarja në Mamurras

14 Gusht 2023, 16:58, Aktualitet CNA

Ishte shpallur e humbur/ Gjendet e pajetë në një kanal

Një 82 vjeçare e cila ishte deklaruar e humbur nga 11 Gushti nga familja është gjetur e pajetë në një kanal në afërsi të banesës së saj, në Mamurras.

Rreth orës 14:30, në një kanal në afërsi të banesës së saj, në Mamurras, është gjetur pa shenja jete, shtetasja 82-vjeçarja me inicialet G. L.

Nga këqyrja e trupit të 82-vjeçares, nuk janë konstatuar shenja dhune. Paraprakisht dyshohet se shtetasja G. L. është rrëzuar aksidentalisht në këtë kanal dhe për këtë shkak, ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon veprimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje./ CNA

Lajmet e fundit nga