LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përmbyset "Volkswagen", plagoset 25- vjeçari

13 Gusht 2023, 21:19, Aktualitet CNA

Përmbyset "Volkswagen", plagoset 25- vjeçari

Një aksident automobilistik ka ndoshur mbrëmjen e kësaj të djele në aksin rrugor Librazhd-Elbasan.

Rreth orës 19:30, 25 vjeçari me inicialet E. S.,ka humbur kontrollin e automjeti që drejtonte.

Si pasojë automjet  tip "Volkswagen" ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

25- vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./ CNA

Lajmet e fundit nga