LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kryeministrja e Italisë, Giorgia Meloni pritet të vizitojë të hënën Shqipërinë

13 Gusht 2023, 16:02, Aktualitet CNA
Kryeministrja e Italisë, Giorgia Meloni pritet të vizitojë
Edi Rama dhe Giorgia Meloni

Kryeministrja e Italisë, Giorgia Meloni pritet të vizitojë këtë të hënë Shqipërinë.

Meloni është ftuar në vendin tonë nga kryeministri Edi Rama. Këtë e bëri të ditur vetë Rama në një intervistë për mediat italiane.  

Akoma nuk dihen detaje nëse bëhet fjalë për një vizitë private dhe qellimi i vizitës së Melonit.

Kryeministrja e Italisë, Giorgia Meloni pritet të vizitojë

Lajmet e fundit nga