LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasen dy makina në aksin Korçë-Pogradec/ Plagosen drejtuesit e mjeteve

11 Gusht 2023, 19:33, Aktualitet CNA
Përplasen dy makina në aksin Korçë-Pogradec/ Plagosen
Foto ilustruese

Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e kësaj të premtje në aksin rrugor Korçë-Pogradec.

Tek kryqëzimi i Libonikut janë përplasur dy makina.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy drejtuesit e mjeteve të cilët po marrin ndihmën mjekësore.

Policia ka shkuarr në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./ CNA

Lajmet e fundit nga