LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zoto po bronxohet në Vlorë/ Publikohet fotoja e veturës me të cilën shëtit

11 Gusht 2023, 12:34, Aktualitet CNA

Zoto po bronxohet në Vlorë/ Publikohet fotoja e veturës me

Ish kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se Klodian Zoto është me pushime në Vlorë.

Në konferencën për mediat, Berisha ka publikuar edhe veturën me të cilën shëtit Zoto duke thënë se është në pronësi të Integrated Energy.

“Ku është Klodian Zoto, çfarë bën? Zoto rrezatohet, bronzohet mirë e bukur në Vlorë. Dhe në dispozicion të Klodian Zotos, ua them me përgjegjësi të plotë, nga persona që nuk u shpëton gjë, kjo është vetura me të cilën shëtit Klodian Zoto dhe e kujt është thoni ju, është e ‘Integrate Energy’ që tani e ka agjencia shtetërore e mbikëqyrjes së djegësit të Tiranës", është shprehur Berisha.

Integrated Energy Service është kompania e Klodian Zotos./ CNA

Zoto po bronxohet në Vlorë/ Publikohet fotoja e veturës me

Lajmet e fundit nga