LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama paralajmëroi kallëzime për krerët e bashkive të PS-së/ Lala zbulon ‘shënjestrën’

11 Maj 2022, 13:09, Aktualitet CNA

Sot në një deklaratë për mediat, kryeministri Edi Rama deklaroi se do të ketë kallëzime në SPAK për kryebashkiakë të PS-së, të cilët sipas Ramës kanë turpëruar partinë.

Në emisionin ?Pikat mbi I?, gazetarja Klodiana Lala, tha se Rama shënjestroi në mënyrë direkte Dritan Lelin sepse sipas gazetares përplasja është e hapur dhe është gati një kallëzim penal për të.

?Rama shënjestroi në mënyrë direkte Lelin sepse përplasja është e hapur dhe në dijeni që kam, është gati një kallzim penal, ku në bashkinë e Vlorës pretendohet se janë gjetur shkelje, por nuk e kam atë raport dhe nuk flas dot?, u shpreh Lala./ CNA.al

Lajmet e fundit nga