LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Vrasja e Klodian Rashës/ Apeli dënon me 18 vite burg ish policin, Nevaldo Hajdaraj

16 Mars 2022, 13:56, Aktualitet CNA
Vrasja e Klodian Rashës/ Apeli dënon me 18 vite burg ish policin,

Gjykata e Apelit ka dënuar me 18 vite burg, ish efektivin e policisë, Nevaldo Hajdaraj, për vrasjen e Klodian Rashës. Gjykata ka rrëzuar kërkesën e tij për ndryshim të akuzës nga vrasje me dashje në vrasje për vetëmbrojtje .

Hajdaraj ka përfituar gjykim të shkrutuar dhe do të kryejë 12 vite burg./CNA.al

Lajmet e fundit nga