LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Arrestimi i këngëtares Elsa Lila/ Manjani del me reagimin e papritur

16 Mars 2022, 20:01, Aktualitet CNA

Ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka dalë me një reagim në rrjetet sociale, pas arrestimi të këngëtares së njohur Elsa Lila në Itali.

Duke ironizuar me deklaratat e kryeministrit Rama, Manjani, shkruan se tani duhet të merremi arrestimin dhe ti lëmë protestat e turpit.

?Lërini protestat tani se u arrestua Elsa në Itali. Punë droge thonë.

Boll na turpëruat me protestat e Putinit!

Gjynah Elsa! Hajde të merremi me arrestimin tani.

Boll me naftën??, shkruan Manjani në rrjetet sociale./E.T-CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga