LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Paloka: Basha u pasurua pas çdo humbje të PD!

13 Mars 2022, 19:59, Aktualitet CNA

Deputeti Edi Paloka ka komentuar deklaratat e Lulzim Bashës se ai nuk jep dorëheqjen, edhe pas humbjes për të disatën herë.

Sipas Palokës, Basha është pasuruar pas çdo humbje të PD dhe se demokratët nuk do të mbeten peng i tij.

Sinqeriteti i L.B. Dy herë, me dy deklarata të tij së fundmi, L.B është treguar vërtetë i sinqertë! Deklaroi se ?nuk ka humbur asnjëherë?! Shumë e vërtetë, ai nuk ka humbur asnjëherë, përkundrazi pas çdo humbjeje të PD, atij i janë shtuar pasuritë. Ata që kanë humbur kanë qenë demokratët.

Tani deklaron se është gati të bëjë çdo gjë që ka në dorë, por jo dorëheqjen që i kërkon grupi i tij. Kjo për  arsyen e thjeshtë se dorëheqjen nuk e ka në dorë  ai, po ata që e mbajnë peng!

Por as PD as demokratët nuk mund të mbeten peng i tij. Tani rruga për t’u ndjekur dihet. Secili ben zgjedhjen e tij,” shkruan Paloka./CNA.al

Lajmet e fundit nga