LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me Rolex në protestë/ Protestuesi thyen orën false live dhe iu drejtohet deputetëve: Po ju i thyeni dot orët tuaja?

13 Mars 2022, 12:20, Aktualitet CNA

Qytetarët kanë protestuar edhe sot para Qeverisë për rritjen e çmimeve.

Njëri nga protestuesit i është kundërpërgjigjur kryeministrit Edi Rama, i cili ka thënë se po protestohet me X5 dhe iPhone dhe orë Rolex

Një prej protestuesve e ka thyer në mënyrë demonstrative orën e tij false, Rolex, duke iu kërkuar deputetëve nëse mund t?i thyejnë dhe ata orët e tyre për ta./CNA.al

Lajmet e fundit nga