LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Lulzim Brava vazhdon të çudisë!”/ Spaho: Shkatërruesi i PD nuk mund të japë zgjidhje

12 Mars 2022, 20:19, Aktualitet CNA
“Lulzim Brava vazhdon të çudisë!”/ Spaho:

Deputetit i PD-së, Edmond Spaho ka reaguar pas mbledhjes së sotme të grupit parlamentar demokrat.

Spaho shkruan se Basha është braktisur nga shumica absolute e demokratëve dhe zgjedhësve shqiptarë, por në tentativë për të ruajtur vulën vendos kushte.

?Lulzim Brava vazhdon te cudise. Megjithese i shkarkuar ne 11 Dhjetor, i braktisur nga shumica absolute e demokrateve dhe zgjedhesve shqiptare, ai vendos kushte, ne tentative per te ruajtur vulen dhe perfitimet ekonomike dhe financiare qe ja jep bashkepunimi me Ramen.

Percaresi dhe shkaterruesi i PD nuk mund te jape zgjidhje. Humbesi serial dhe pakica nuk i imponohen dot shumices.

Bashkimi dhe forca e PD vjen vetem nga vota e lire. Braven nuk e shpeton dot asnje makinacion?./E.T-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga